Wszystko dla włosów i paznokci

Regeneracja
przez duże „R”!

O firmie Inebrya

Inebrya jest wyjątkową marką profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Tworzą ją produkty uniwersalne i nowoczesne, przeznaczone dla wymagających specjalistów, którzy oczekują rozwiązań gwarantujących najwyższą jakość oraz  najlepsze efekty.  Znak „Made in Italy” to wartość dodana marki, która podkreśla ich wysoki, profesjonalny standard.*

Po kliknięciu na zdjęcie nastąpi przeniesienie do strony naszego sklepu internetowego, gdzie będziecie mogli Państwo zakupić produkt.

Produkty w promocji -10%:

SERUM HAIR LIFT

Regenerujące serum do włosów dojrzałych, po zabiegach, o porowatej strukturze. Natychmiastowe działanie anti-age oraz poprawa kondycji włosów, włosy odzyskują jedwabistą miękkość oraz blask. Wzbogacone w Kolagen, Elastynę oraz mikro-kryształki Szafiru, chroni włosy przed utlenianiem oraz wolnymi rodnikami. Idealne do włosów rozjaśnianych oraz z pasemkami, niweluje niechciany żółtawy odcień na włosach oraz nadaje ożywienie włosom siwym. Nie obciąża włosów, nie pozostawia tłustych śladów.

Serum z kolagenem Hair Lift 100ml

Serum z kolagenem Hair Lift 100ml

 

ODŻYWKA ODBUDOWUJĄCA Z KOLAGENEM HAIR LIFT

Odbudowująca odżywka  do włosów dojrzałych, po zabiegach, o porowatej strukturze. Dzięki  właściwościom  odbudowującym oraz anti-age włosy odzyskują jedwabistą miękkość.  Wzbogacona w Kolagen, Elastynę oraz ekskluzywne mikro-kryształki Szafiru,  nawilża, odżywia oraz przywraca niesamowity blask włosom, pozostawiając je  lekkie i łatwe do rozczesania.

Odżywka odbudowująca z kolagenem Hair Lift 1000ml

Odżywka odbudowująca z kolagenem Hair Lift 1000ml

 

REGENERUJĄCY SZAMPON Z KOLAGENEM HAIR LIFT

Regenerujący szampon  do włosów dojrzałych, po zabiegach, o porowatej strukturze. Dzięki działaniu  pogrubiającemu oraz anti-age, włosy odzyskują młody i zdrowy wygląd oraz   objętość. Wzbogacony w Kolagen, Elastynę oraz ekskluzywne mikro-kryształki  Szafiru, szampon delikatnie oczyszcza włosy, przywracając im blask i dobrą  kondycję już od pierwszego użycia. Łagodna formuła pozbawiona  SLS/SLES.

Regenerujący szampon z kolagenem Hair Lift 1000ml

Regenerujący szampon z kolagenem Hair Lift 1000ml

Promocja trwa do końca października (31.10.2013).

* informacja ze strony firmy Inebrya