Wszystko dla włosów i paznokci

MAKE
AGE cała linia -10%!

O marce:

Echosline – stworzona przez Pettenon Cosmetics – to jedna z wiodących marek w sektorze kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji włosów. W Echosline wierzymy, że zdrowe włosy, to piękne włosy.

Właściciel marki – Petteon Cosmetics prowadzi badania oraz pracę nad rozwojem profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów od 1946 roku. Trwająca od ponad 60-ciu lat tradycja jest podtrzymywana każdego dnia poprzez wypełnianie misji wdrażania nauki oraz technologii przy tworzeniu kosmetyków. Nasze produkty są przeznaczone do profesjonalnego użytku.*

Zapoczątkowanie przez firmę Echosline linię Make Age miało na celu dać wszystkim kobietom tą niewiarygodną okazję, aby nasze włosy wyglądały na tyle lat na ile chcemy!

Produkty w promocji -10%:

Regenerująca maska MAKE AGE

Idealna do włosów suchych, wrażliwych i po zabiegach. Maska ma zdolności łagodzące, odżywiające i regenerujące strukturę włosa zapobiegając tworzeniu się rozdwojonych końców. Przywraca witalność i pozostawia włosy w zdrowym, młodym wyglądzie.

make-age-maska-regenerująca-1000ml

100ml

make-age-maska-regenerująca-250ml

250ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Kliknij na miniaturkę aby zobaczyć produkt w naszym sklepie)

 

Szampon rekonstruktor MAKE AGE

Szampon zalecany do włosów suchych, po zabiegach, cienkich z rozdwojonymi końcami. Bogaty w Oceaxyl Complex. Głęboko odżywia chroniąc i wzmacniając. Zapobiega łamliwości włosów.

make-age-szampon-regenerujący-1000ml

1000ml

make-age-szampon-regenerujący-250ml

250ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pianka do włosów z efektem rekonstrukcji

Włosy suche, puszące się, zniszczone, farbowane. Działanie: odżywia strukturę włosa, przywraca objętość. Rezultat: odżywione, odnowione, witalne. Plus: dodaje objętości podczas stylizacji.

make-age-pianka-wzmacniająca-250ml

250ml

Promocja ważna do 13 października 2013 r.

——-

* informacje o marce ze strony: Echosline 

** fot. Echosline