Wszystko dla włosów i paznokci

Usługi

Przedłużanie włosów

Zajmujemy się profesjonalnym przedłużaniem i zagęszczaniem włosów. Robiąc zabieg u nas masz pewność, że trafiłeś najlepiej! Każdą klientką zajmuje się dyplomowany szkoleniowiec. Nasze metody nie powodują trwałego uszkodzenia mieszka włosowego, co oznacza, że zabieg w salonie Crinis jest całkowicie bezpieczny dla włosów!

Posiadamy wszystkie certyfikaty poświadczające o przejściu szkoleń z zakresu oferowanych metod przedłużania. Dodatkowo przez cały okres noszenia długich włosów swoim Klientkom oferujemy bezpłatne, fachowe porady oraz doradzamy jak odpowiednio pielęgnować włosy.

W ofercie posiadamy włosy najlepiej dopasowane do naturalnych włosów Polek.

Przedłużenie lub zagęszczenie w Crinis robimy włosami:

 • słowiańskimi PREMIUM (żywotność włosów do 3 lat)

Następującymi metodami:

 • Microrings Hair (pasma łączone miniaturowymi ringami – wykonanie ok. 2h)
 • Easy Hair (pasma łączone miniaturowymi tulejkami – wykonanie ok. 2h)
 • Keratin System (pasma łączone ciepłą keratyną – wykonanie ok. 3,5h)

Podczas spotkania zostanie przeprowadzony krótki wywiad w celu ustalenia jaka metoda będzie dla Państwa najlepsza.

Naszym celem jest aby przedłużone i zagęszczone włosy wyglądały jak najbardziej naturalnie, dlatego dokładamy wszelkich starań aby umiejętnie zatrzeć granicę między włosami naturalnymi a doczepianymi.

O włosach na których pracujemy

Włosy słowiańskie

Stuprocentowo naturalne włosy słowiańskie to najbardziej pożądany i luksusowy produkt na rynku!

Każde pasmo jest dokładnie selekcjonowane, dzięki temu są nie tylko najlepszej jakości, ale również miękkie w dotyku i nie plączą się. Pochodzenie naszych włosów to teren Europy. Posiadamy pełną gamę kolorów naturalnych. Jeżeli zdecydują się Panie na farbowanie, zrobimy to dopiero po konsultacji, aby wszystko pasowało idealnie.

Okres użytkowania przy odpowiedniej pielęgnacji do 3-4 lat.

Największą zaletą włosów słowiańskich jest to, że odróżnienie ich od naturalnych jest niemożliwe, a przez to są najbardziej pożądanym produktem na fryzjerskim rynku przedłużeń. Włosy słowiańskie posiadają certyfikat oryginalności, który na życzenie Klienta dołączamy do paragonu.

Ich łuski zamykają się w tym samym kierunku, zapewniając długotrwałość noszenia. Zachowują swój blask dłużej niż inne włosy!

 

O metodach przedłużania

Wybór metody zależy od rodzaju włosów oraz od ich gęstości. Zapraszamy do Crinis na bezpłatne konsultacje, dzięki którym dowiesz się jaka metoda będzie najlepsza dla Ciebie.

METODA NA MIKRORINGI

W tej metodzie mocuje się doczepiane pasma przy użyciu metalowych obrączek a nastepnie cążkami zaciskowymi dopasowuje solidnie do naturalnych włosów. Rodzaj oraz rozmiar mikroringów jest oczywiście dobierany indywidualnie zależnie od grubości i struktury włosa. Najważniejszą zasadą podczas przedłużania tą metodą jest pamiętanie, że pasmo naturalnych włosów nie może być cieńsze niż to doczepiane, bo może to doprowadzić do uszkodzenia naturalnych włosów pod wpływem ciężaru doczepianego pasemka. Dlatego tak ważne jest aby usługę przedłużania i zagęszczania włosów wykonywać u profesjonalistów!

Zaletą tej metody jest krótki czas zakładania oraz niski koszt, za wadę uważa się długi czas wykonywania korekty (regeneracja pasemek). Sporadycznie zdarza się, że łączenia mogą uczulać. Łączenia są jednak słabsze niż przy metodzie easy hair oraz metodzie keratynowej

METODA EASY HAIR (na tulejki)

Nazywana też czyli metoda książeczkową (ponieważ tulejki zamyka się podwójnie w tzw. książeczkę). Jest to idealna metoda do zagęszczania i przedłużania włosów cienkich i normalnych, do tego (włącznie z metodą keratynową) najtrwalsza i najbezpieczniejsza. Analogicznie do metody na mikoringi doczepia się pasma za pomocą małych metalowych tulejek. Rozmiar tulejek, oraz ich rodzaj dobiera się odpowiednio do grubości i struktury włosa. Zaleta tej metody są bardzo mocne łączenia oraz to, że jest całkowicie bezpieczna dla włosów a tulejki dobiera się pod odrost a więc łączenia są mało widoczne, jednak do wad należy, tak samo jak w metodzie na mikroringi, długo trwająca korekta oraz nie jest zalecana dla osób z uczuleniem na miedź. Nie mają w sobie niklu.

METODA KERATYNOWA

Jest to perfekcyjna metoda dla włosów delikatnych i łamliwych, do tego najtrwalsza i najbezpieczniejsza (włącznie z metodą easy hair). Doczepiane pasemko oplata się łuską naturalnego włosa a następnie zgrzewa zgrzewarką o niskiej temperaturze  powodując zamknięcie łuski. Bardzo dużym plusem tej metody jest możliwość formowania pasemek o dowolnej grubości. Jako wadę uważa się użycie ciepła oraz to, że włosy wymagają odpowiedniej późniejszej pielęgnacji.

METODA CLIP ON/OFF

Są to taśmy na klipsach. Jej największą zaletą jest przystępna cena i możliwość szybkiej zmiany wizerunku. Trzeba jednak pamiętać, że pasemka mogą się obniżać, szczególnie podczas uprawiania sportu lub intensywnych ruchów. Nadaje się więc bardziej na jednorazowe wyjścia.

 

Cennik

Włosy słowiańskie

 • długość do 35cm – 10zł pasemko
 • długość do 45cm – 12zł pasemko
 • długość do 55cm – 14zł pasemko
 • powyzej 55cm – 16zł pasemko

Przedłużanie metodą keratynową +100zł do każdej w/w ceny przedłużania

Farbowanie włosów słowiańskich 80-160zł

Przerobienie lub regeneracja końcówek pod metodę microrings/easy hair 1zł od/szt

Zdjęcie i ponowne nałożenie pasemek metoda mikroringi/tulejki 350zł (ok. 100 pasm – jeśli mniejsza ilość pasm cena proporcjonalnie niższa)

Zdjęcie i ponowne nałożenie pasemek metoda zgrzewy keratynowe 450zł (ok. 100 pasm – jeśli mniejsza ilość pasm cena proporcjonalnie niższa)

Zdjęcie pasemek bez ponownego nakładania 80-120zł

Włosy własne 

 • niezależnie od długości – 3zł pasemko
Galeria

 

 1. Trendy jesień-zima 2013/2014 | Crinis.pl18 października 2013, 14:04

  […] spektakularne, gdy je rozpuścimy. Jeżeli nie posiadacie same długich kosmyków, zapraszamy do Crinis na darmowe konsultacje. Na pewno w tym […]